„Baltasis raištis 2016“ Barstyčiuose

27 balandžio, 2016 | Posted by admin in Naujienos

 

Balandžio 23 dieną Barstyčių vaikų globos namuose įvyko jubiliejinis 5-asis baikerių renginys„Baltasis raištis 2016“, kurį suorganizavo TPA LS Klaipėdos poskyris su asociacija „Lietuvos motociklininkų klubas“.

Ankstyvą popietę į globos namus atvyko policijos pareigūnai, kurie vaikams suorganizavo pažintinį-prevencinį renginį. Renginyje asociacijos nariai trumpai pristatė policininko profesiją, pareigūnas ekspertas papasakojo kokius veiksmus tenka atlikti įvykio vietoje, kokios svarbios tuo metu yra net menkiausios detalės ir kokios lemiamos gali būti menkiausios klaidos. Parodė, kaip patiems vaikams pasidaryti savo pirštų antspaudus ar surast savo pirštų pėdsakus ant lango stiklo. Daug džiaugsmo sukėlė kinologo Raimondo ir vokiečių aviganio Jorgio pasirodymas. Taip pat buvo pravesta paskaitėlė apie narkotikus, jų daromą žalą, atpažinimo būdus. Nuotaikingai buvo papasakota apie saugaus eismo svarbą, akcentuota, pagarba kiekvienam eismo dalyviui. Policijos pareigūnai išrinko gražiausius piešinius „Saugaus eismo“ tema, kuriuos vaikai iš anksto buvo nupiešę, apdovanojo jų autorius.

Pasibaigus policijos pareigūnų paskaitėlei išgirdome motociklų ūžesį. Vaizdas, kai į globos namų kiemą vienas po kito suko 96 motoekipažai, buvo įspūdingas ir nepakartojamas. „Juodieji riteriai“ spinduliavo puikią nuotaiką draugiškumą, dėmesingumą. Fokusininkas, stebukladarys baikeris Rytis rodė neįtikėtinus triukus, vaikus linksmino Šuo Amsis. Vaikai parodė pačių paruoštą meninę programą, kurią mūsų svečiai labai šiltai priėmė, net kartu uždainavo. Baikerių ir globos namų komandos varžėsi draugiškose krepšinio varžybose, kuriose nugalėtojais tapo globos namų vaikinai. Džiaugėmės vieni kitais, bendravome, apžiūrinėjome įspūdingus motociklus, gavome dovanų daugybę atšvaitų ir saldumynų… tačiau didžiausią džiaugsmą vaikams sukėlė galimybė pasivėžinti šauniaisiais motociklais. Nuotaika buvo puiki!

Išvykstant, akcijos sumanytojas, abiejų asociacijų narys Žydrūnas Kabaila, direktorei Renatai Kašinskienei padovanojo rankų darbo laikrodį su TPA ir motociklininkų klubo logotipais.

Dar kartą teko įsitikinti, kad žmonių gerumas ir dėmesys išsklaido juodžiausius debesis, sustabdo atrodo niekada nesiliausiantį lietų ir priverčia šypsotis saulę ir žmones.

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.